Rezultāti

1 aplis

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts              
 1.    32 Jansons Kristaps          JV         00:21:13
 2.   104 Fjodorovs Andrejs         V2         00:23:05 +01:52
 3.    10 Irbe Anna                 BS         00:24:28 +03:15
 4.    36 Šteinbergs Renārs         JV         00:25:50 +04:37
 5.    19 Kārlis Tamenieks          BV         00:27:18 +06:05
 5.    17 Jaunkļaviņš Jānis         BV         00:27:18 +06:05
 7.    21 Ose Rūdolfs               BV         00:27:19 +06:06
 8.   140 Baumanis Artūrs           BV         00:27:22 +06:09
 9.   127 Indriksons Guntars        V3         00:28:51 +07:38
10.   166 Madara Krūmiņa            BS         00:30:09 +08:56
11.    30 Fjodorovs Rolands         JV         00:30:21 +09:08
12.    15 Žubule Evelīna            BS         00:30:24 +09:11
13.    11 Irbe Paula                BS         00:31:00 +09:47
14.    67 Indriksone Elita          S3         00:31:44 +10:31
15.   165 Maija Zalcmane-Kazmina    S2         00:33:09 +11:56
16.   134 Medisons Krists           V3         00:35:42 +14:29
17.    12 Limmere Sindija Līva      BS         00:36:01 +14:48
18.    53 Limmere Dace              S2         00:36:29 +15:16
19.    20 Limmers Roberts Markuss   BV         00:36:30 +15:17
20.    69 Joničenko Natālija        S3         00:45:45 +24:32
21.    18 Joničenko Ričards         BV         00:45:47 +24:34
22.    91 Heiberga Aina             S4         00:45:59 +24:46
23.    93 Meiere Ilze               S4         00:46:00 +24:47
24.   155 Rita Ansule               S4         00:46:32 +25:19
25.    96 Šteinberga Mirdza         S4         00:48:14 +27:01
25.    88 Vikštrēma Marika          S3         00:48:14 +27:01
27.    39 Šmite Renāte              S1         00:48:35 +27:22
28.   126 Budris Rimants            V3         00:48:45 +27:32
29.    71 Krauze Antra              S3         00:48:46 +27:33
30.    77 Petrova Anda              S3         00:49:20 +28:07
31.    94 Pūlmane Jautrīte          S4         00:52:04 +30:51
31.    97 Tetere Dace               S4         00:52:04 +30:51
33.   149 Daniels Pabērzs           BV         01:03:00 +41:47
34.   162 Armands Paeglis           V3         01:45:17 +84:04
2 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts            
 1.    34 Ose Reinis                JV         00:46:22
 2.    22 Šteinbergs Kristers       BV         00:49:57 +03:35
 3.   144 Baumanis Ričards          JV         00:50:36 +04:14
 4.   145 Kalniņš Mikus             JV         00:51:17 +04:55
 5.    64 Ertmane Lilita            S3         00:53:19 +06:57
 6.    13 Muceniece Ilze            BS         00:55:35 +09:13
 7.    62 Andrijauska Ilze          S3         00:55:49 +09:27
 8.    40 Ancāne Dace               S2         01:00:04 +13:42
 9.    33 Jaunkļaviņš Kārlis        JV         01:01:32 +15:10
10.    29 Dzērve Matīss             JV         01:02:59 +16:37
11.   146 Bobrova Paula             S1         01:06:06 +19:44
12.   148 Bobrova Sandra            S3         01:06:08 +19:46
13.    35 Rūdulis Artūrs            JV         01:07:49 +21:27
14.   125 Birzniece Sanita          V3         01:07:53 +21:31
15.    48 Harmsone Zane             S2         01:09:20 +22:58
16.    82 Rūdule Agnese             S3         01:09:21 +22:59
17.    83 Sauleskalna Ilze          S3         01:24:27 +38:05
3 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts              
 1.   128 Kanbergs Sandis           V3         01:05:24
 2.    86 Šteinerte Santa           S3         01:23:00 +17:36
 3.    59 Ose Agnese                S2         01:26:46 +21:22
 4.    45 Fjodorova Vita            S2         01:29:19 +23:55
 5.   141 Bērziņa Signe             JS         01:32:26 +27:02
 6.    79 Rekalo Aiga               S3         01:33:48 +28:24
 7.    24 Matisone Madara           JS         01:47:26 +42:02
 8.   137 Almane Dace               S2         01:52:05 +46:41
 9.    80 Rimaševska Lorita         S3         02:05:29 +60:05
10.    43 Brence Solvita            S2         02:05:30 +60:06
11.    84 Segliņa Sarmīte           S3         02:05:31 +60:07
12.    73 Laganovska Līga           S3         02:06:04 +60:40
13.    99 Zīverte Ilze              S4         02:06:20 +60:56
13.    89 Zemīte Liene              S3         02:06:20 +60:56
4 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts             
 1.   118 Soročenkovs Artūrs        V2         01:27:29
 2.   108 Harmsons Ģirts            V2         01:47:43 +20:14
 3.    74 Lagzdiņa Margita          S3         01:51:19 +23:50
 4.   116 Putnāns Aivis             V2         01:53:18 +25:49
 5.   115 Prikne Ivars              V2         02:00:57 +33:28
 6.    52 Lāce Elīna                S2         02:04:54 +37:25
 7.    47 Gredzena Evita            S2         02:08:01 +40:32
 8.    85 Šmite Dace                S3         02:08:36 +41:07
 8.    37 Mazitāne Vita             S1         02:08:36 +41:07
10.    28 Anaņičs Maikls Niks       JV         02:17:58 +50:29
11.    25 Medisone Sindija          JS         02:19:54 +52:25
12.    72 Kuka Kristīne             S3         02:21:07 +53:38
13.   131 Laganovskis Dzintars      V3         02:21:08 +53:39
14.    63 Brenča Ilva               S3         02:22:47 +55:18
15.    66 Graudiņa Aida             S3         02:23:19 +55:50
16.    90 Dīce Ruta                 S4         02:36:30 +69:01
17.   136 Dīcis Uldis               V4         02:36:31 +69:02
5 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts              
 1.   107 Guļevskis Māris           V2         01:59:18
 2.   102 Bērziņš Aigars            V2         02:12:04 +12:46
 3.   135 Rūdulis Gaitis            V3         02:13:49 +14:31
 4.   105 Freimanis Aivars          V2         02:17:01 +17:43
 5.   132 Lapiņš Raimonds           V3         02:20:49 +21:31
 6.    61 Vizule Līga               S2         02:21:00 +21:42
 7.   161 Valdis Urtāns             V4         02:24:13 +24:55
 8.    68 Irbe Līga                 S3         02:27:50 +28:32
 9.    55 Medisone Liene            S2         02:29:57 +30:39
10.   143 Reinholde Arta            JS         02:30:46 +31:28
11.    38 Reinholde Linda           S1         02:30:51 +31:33
12.    50 Kubliņa-Ķemere Renāte     S2         02:41:31 +42:13
13.    26 Šteina Samanta            JS         02:44:42 +45:24
6 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts              
 1.   122 Vizulis Māris             V2         02:30:26
 2.    27 Vinberga Megija           JS         02:31:11 +00:45
 3.    44 Čuhnova Anita             S2         02:34:23 +03:57
 4.   130 KRONBERGS Dainis          V3         02:42:54 +12:28
 5.   103 Feldmanis Gatis           V2         02:44:41 +14:15
 6.   123 Zaļkalns Kristaps         V2         02:53:04 +22:38
7 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts              
 1.    54 Malančuka Zanda           S2         02:21:12
 2.   101 Bergmanis Ilvars          V2         02:44:12 +23:00
 3.   113 Ozolkāja Aigars           V2         02:50:22 +29:10
 4.    51 Langenfelde Sintija       S2         02:52:46 +31:34
 5.   139 Pāķis Eduards             V3         02:55:49 +34:37
 6.   111 Lūsis Māris               V2         03:05:43 +44:31
 7.   109 Koncevojs Edgars          V2         03:05:44 +44:32
8 apļi

  #    NR Vārds                     Grupa      Rezultāts              
 1.   112 Onzuls Arturs             V2         02:46:54
 2.   117 Saveļjevs Viktors         V2         02:50:53 +03:59
 3.   110 Ķemeris Artis             V2         02:55:06 +08:12