Dalībnieki

-Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta
-Dalība apstiprināta, maksājums saņemts

Almane Dace Latvija 1990 Tukums S2
Anaņičs Maikls Niks Latvija 2006 Sēme JV
Ancāne Dace Latvija 1980 Tukums/Sporta patriots S2
Andrijauska Ilze Latvija 1970 RĪGA S3
Auziņa Anete Latvija 1982 Salacgrīva S2
Auziņš Mārtiņš Latvija 1977 Smārde/Brīvsolis V3
Ābele Raivis Latvija 2006 JV
Bahmane Agnese Latvija 1979 Riga/VSK Noskrien S2
Baumanis Artūrs Tukums 2010 Latvija/Smārdes skola BV
Baumanis Ričards Latvija 2006 Tukums/Smārdes skola JV
Bergmanis Ilvars Latvija 1981 Tukums V2
Bērziņa Signe Latvija 2005 JS
Bērziņš Aigars Latvija 1981 Tukums V2
Birzniece Sanita Latvija 1970 Tukums V3
Birzule Anna Latvija 2006 Tukums/Tukums JS
Bobrova Paula Latvija 1999 S1
Bobrova Sandra Latvija 1970 S3
Brence Solvita Latvija 1985 Rīga S2
Brenča Ilva Latvija 1968 Tukums S3
Budris Rimants Latvija 1968 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs V3
Čilipāns Mikus Latvija 2007 Engures novads/Brīvsolis BV
Čilipāns Uvis Latvija 2009 Engures novads/Brīvsolis BV
Čuhnova Anita Latvija 1985 Ogre/- S2
Dīce Ruta Latvija 1959 Klapkalnciems/Gausā Jūdze S4
Dīcis Uldis Latvija 1960 Klapkalnciems/Gausā Jūdze V4
Dzērve Matīss Latvija 2006 Smārde JV
Ertmane Lilita Latvija 1976 Tukums/Brīvsolis S3
Feldmanis Gatis Latvija 1988 Tukums/Brīvsolis V2
Fetlere Iveta Latvija 1972 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S3
Fjodorova Vita Latvija 1985 Jūrmala S2
Fjodorovs Andrejs Latvija 1985 Jūrmala V2
Fjodorovs Rolands Latvija 2004 Smārde JV
Freiberga Aija Latvija 1989 Rīga/Matison's Runners Club S2
Freimanis Aivars Latvija 1981 Kandava V2
godiņš kaspars latvija 1981 V2
Graudiņa Aida Latvija 1978 Saldus S3
Gredzena Evita Latvija 1981 Rīga/Realto S2
Guļevskis Māris Latvija 1982 Engures novads V2
Harmsone Zane Latvija 1986 Milzkalne S2
Harmsons Girts Latvija 1989 Milzkalne V2
Heiberga Aina Latvija 1960 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S4
Helmane-Soročenkova Karīna Latvija 1989 Tukums/VSK Noskrien S2
Indriksone Elita Latvija 1967 Jelgava S3
Indriksons Guntars Latvija 1965 Jelgava V3
Irbe Anna Talsu novads 2009 Talsi/Talsu pauguraines Zaķi BS
Irbe Kaspars Talsu novads 2005 Talsi/Talsu pauguraines Zaķi JV
Irbe Līga Talsu novads 1978 Talsi/Talsu pauguraines Zaķi S3
Irbe Paula Talsu novads 2009 Talsi/Talsu pauguraines Zaķi BS
Ivanovs Ernests Latvija 2008 Smārde BV
Jansons Kristaps Latvija 2004 Tukums JV
Jaunkļaviņš Jānis Latvija 2007 Smārde BV
Jaunkļaviņš Kārlis Latvija 2005 Smārde JV
Joničenko Natālija Latvija 1968 Talsu novads/Talsu pauguraines Zaķi S3
Joničenko Ričards Latvija 2010 Talsu novads/Talsu pauguraines Zaķi BV
Kalniņš Mikus Latvija 2005 Engures novads JV
Kanbergs Sandis Latvija 1978 Tukums/Sporta klubs Brīvsolis V3
Kļava Pēteris Latvija 1977 Jūrmala/Savam Priekam ! V3
Knapa Līga Latvija 1978 Dobele S3
Koncevojs Edgars Latvija 1988 Tukums V2
Krauze Antra Latvija 1966 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S3
KRONBERGS DAINIS LATVIJA 1976 TUKUMS/TUKUMS V3
KRŪZE AIJA LATVIJA 1996 ENGURES S1
Krūze Sandra Latvija 1962 Engures S4
Kubliņa-Ķemere Renāte Latvija 1993 Liepāja S2
Kuka Kristīne Latvija 1975 Lēdmane/LĒDMANE S3
Kuzmans Kārlis Latvija 2007 Smārde BV
Ķemeris Artis Latvija 1985 Aizpute V2
Laganovska Līga Latvija 1967 Lēdmane S3
Laganovskis Dzintars Latvija 1966 LĒDMANE/LĒDMANE V3
Lagzdiņa Margita Latvija 1971 Rīga S3
Langenfelde Sintija Latvija 1981 Rīga S2
Lapiņš Raimonds Latvija 1969 Rīga/OK Kurmis V3
Laukmane Dace Latvija 1972 Tukums S3
Lāce Elīna Latvija 1986 Engures novads S2
Liepa Gatis Latvia 1968 V3
Limmere Dace Latvia 1981 Jūrmala S2
Limmere Sindija Līva Latvia 2009 Jūrmala BS
Limmers Roberts Markuss Latvia 2008 Jūrmala BV
Lūse Ieva Latvija 2004 Tukums/Skrienošie Lūši JS
Lūse Sandra Latvija 1971 Tukums/Skrienošie Lūši S3
Lūsis Māris Latvija 1979 Tukums/Skrienošie Lūši V2
Malančuka Zanda Latvijs 1988 Jūrmala S2
Matisone Madara Latvija 2006 JS
Mazitāne Vita Latvija 1995 Lielvārde S1
Medisone Liene Latvija 1982 Tukums S2
Medisone Sindija Latvija 2006 Tukums JS
Medisons Krists Latvija 1977 Tukums V3
Meiere Ilze Latvija 1955 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S4
Mikuļēviča Ilona Latvija 1991 Lielvārde S2
Muceniece Gita Latvija 1984 Rundāles novads/Maratona klubs S2
Muceniece Ilze Latvija 2007 Smārde BS
Nalivaiko Gunta Latvija 1985 Smārde S2
Onzuls Arturs Latvija 1988 Rīga/LīvānuVK /Baltais V2
Ose Agnese Latvija 1983 Engures/Brīvsolis S2
Ose Reinis Latvija 2004 Engures/Brīvsolis JV
Ose Rūdolfs Latvija 2008 Engures/Brīvsolis BV
Ozolkāja Aigars Latvija 1983 Saulkrasti V2
Pauliņa Līga Latvija 1988 Jūrmala S2
Pāķis Eduards Latvija 1976 Saulkrasti/Saulkrasti SRT V3
Petrova Anda Latvija 1973 Ventspils nov. Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S3
Pienis Raivo Latvija 1979 Vilce, Jelgavas nov./ASK Patria V2
Prikne Ivars Latvija 1979 Tukums V2
Putnāns Aivis Latvija 1984 Tukums/Sporta patriots V2
Pūlmane Jautrīte Latvija 1953 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S4
Radziņa Ilva Latvija 1975 Tukums S3
Reinholde Arta Latvija 2006 Tukums JS
Reinholde Linda Latvija 1998 Tukums S1
Rekalo Aiga Latvija 1975 Tukums S3
Rimaševska Lorita Latvija 1969 Kuldīga S3
Rudovskis Rolands Latvija 1994 Jelgava V1
Rupeika Aiva Latvija 1974 Engures novads S3
Rūdule Agnese Latvija 1975 Tukums S3
Rūdulis Artūrs Latvija 2006 Tukums JV
Rūdulis Gaitis Latvija 1976 Tukums/Brīvsolis V3
Sauleskalna Ilze Latvija 1977 S3
Saveļjevs Viktors Latvija 1984 Alūksne/RIEKSTI V2
Segliņa Sarmīte Latvija 1971 Kuldīga S3
Soročenkovs Artūrs Latvija 1990 Tukums V2
Stūris Edgars LV 1991 Engures novads./Brīvsolis V2
Šenberga Benita Latvija 1952 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S4
Ševele Elīna Latvija 2007 Smārde BS
Šmite Dace Latvija 1970 Lielvārde S3
Šmite Renāte Latvija 1994 Lielvārde S1
Šteina Samanta Latvija 2005 Tukums JS
Šteinberga Mirdza Latvija 1960 Ventspils novads, Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S4
Šteinbergs Kristers Latvija 2007 Smārde BV
Šteinbergs Renārs Latvija 2004 Smārde JV
Šteinerte Santa Latvija 1976 Tukums S3
Štrausa Zita Latvija 1964 S3
Tetere Dace Latvija 1953 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S4
Vekšina Ilze Latvija 1960 Tukums S4
Veseris Mārtiņš Latvija 1987 Rīga V2
Vikštrēma Marika Latvija 1964 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S3
Vinberga Megija Latvija 2002 Tukums JS
Vizule Līga Latvija 1989 Rīga/Trakie Eži S2
Vizulis Māris Latvija 1983 Rīga/Trakie Eži V2
Voroņina Nikola Latvija 2011 Engures novads
Zaļkalns Kristaps Latvia 1987 Milzkalne/Kobalts V2
Zemīte Liene Latvija 1968 Piltene/Piltenes nūjotāju klubs S3
Zīverte Ilze Latvija 1962 Ventspils novads/Piltenes nūjotāju klubs S4
Žubule Evelīna Latvija 2007 Rīga BS